Zespół Szkół z UJN

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Start Komunikaty Komunikaty dla uczniów Termin oddania bibliografii i planu prezentacji

Termin oddania bibliografii i planu prezentacji

Email Drukuj PDF
(0 głosów, średnia ocena 0 na 5)
Twoja wyszukiwarka

Uczniowie klas trzecich liceum są zobowiązani do oddania bibliografii i planów prezentacji 

do dnia 31 marca 2010r.


 

OTRZĘSINY

           We wtorek (09.09.2014) w Zespole Szkół z Ukraińskim  Językiem Nauczania odbyły się otrzęsiny pierwszoklasistów. Drugoklasiści przygotowując  tradycyjne święto, musieli wymyślić konkurencje , w których dwie klasy będą walczyć między sobą o wygraną. Zadaniem pierwszaków było przebrać się w stroje , które wymyślili dla nich starsi koledzy , w tym roku były to postacie z bajek, np. Shrek , Superman , Książę itp.  Musieli także wymyślić i przedstawić piosenkę , która będzie reprezentować ich klasę . Całe wydarzenia  odbyło się na świeżym powietrzu koło szkoły. Przygotowane konkurencje polegały przede wszystkim na tym , by pierwszaczki dobrze się bawili. Na otrzęsinach nie zabrakło także wychowawców,  którzy wspierali swoich uczniów. Na zakończenie nasi najmłodsi  złożyli przysięgę , że będą godnie reprezentować naszą szkołę , uczyć się , pomagać starszym. 

Otrzęsiny zakończyły się wspólną dyskoteką.

    

Vladyslava  Ratushynska

 
ROZPOCZĘCIE NOWEGO ROKU SZKOLNEGO
       {AF}Dnia 01.09.2014 r.  w naszej szkole odbyła się inauguracja roku szkolnego 2014/2015.   Pani dyr  M. O. Sycz przywitała wszystkich bardzo serdecznie i życzyła milej i owocnej pracy w nowym roku szkolnym. Tradycyjnie naszą uroczystość zaszczycili swoją obecnością zacni goście: Poseł na Sejm RP, Honorowy Dyrektor Zespołu Szkół z UJN p. M. Sycz, Komendant Placówki Straży Granicznej w Górowie Iławeckim ppłk S. Ciok, Burmistrz Miasta Górowo Iławeckie p. J. Kostka, którzy gratulowali uczniom wyboru dobrej szkoły. Po apelu uczniowie spotkali się z wychowawcami.{/AF}
 
INAUGURACJA ROKU SZKOLNEGO 2014/2015
       {AF}Zapraszamy na inaugurację

roku szkolnego 2014/2015,

która odbędzie się

1 września o godz. 11.00.   {/AF}