Zespół Szkół z UJN

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Start Komunikaty Komunikaty dla uczniów Termin oddania bibliografii i planu prezentacji

Termin oddania bibliografii i planu prezentacji

Email Drukuj PDF
(0 głosów, średnia ocena 0 na 5)
Twoja wyszukiwarka

Uczniowie klas trzecich liceum są zobowiązani do oddania bibliografii i planów prezentacji 

do dnia 31 marca 2010r.


 

ZEBRANIE Z RODZICAMI

 

W niedzielę 19.10.2014r. w naszej szkole odbyło się zebranie z rodzicami, które tradycyjnie swoją obecnością zaszczycili  znamienici goście m.in.: Poseł na Sejm RP, Honorowy Dyrektor Zespołu Szkół z UJN p. Miron Sycz, Przewodniczący ZUP – Górowo Iławeckie p. Dariusz Hawrylec, psycholog p. Aleksandra Kozankewycz. Najpierw rodzice zebrali się w sali gimnastycznej na tzw. zebraniu ogólnym. Pani Dyrektor Maria Olga Sycz przywitała  wszystkich bardzo serdecznie i przedstawiła najważniejsze zagadnienia dotyczące pracy szkoły. Zaznaczyła również, że szkoła posiada bogatą ofertę zajęć pozalekcyjnych: artystycznych, sportowych i naukowych. Następnie p. dyr Aleksandra Łatanyszyn zaprezentowała wysokie wyniki nauczania uczniów za rok szkolny 2013/2014. Z kolei  p. Mirosław Olejnik przedstawił najważniejsze zagadnienia dotyczące funkcjonowania internatu. Na zakończenie psycholog p. Aleksandra Kozankewycz podzieliła się interesującymi refleksjami dotyczącymi relacji między dziećmi a rodzicami. Po zebraniu ogólnym rodzice udali się na spotkanie z wychowawcami swoich pociech.

 

 
DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ
        We wtorek 14 października wszyscy uczniowie, nauczyciele i pracownicy  Zespołu Szkół z Ukraińskim Językiem Nauczania w Górowie Iławeckim obchodzili Dzień Edukacji Narodowej. Z tej okazji uczniowie zorganizowali małą uroczystość . Na Sali gimnastycznej odbyło się przedstawienie . Drugoklasiści w swoich scenkach pokazywali życie szkoły takie, jakie sobie wymarzyli . Scenki miały na celu rozweselenie pracowników , którzy oglądali je przy kawie lub herbacie oraz  ciastkach .By pokazać naszą wdzięczność za pracę i trud jaki w nas włożyli, wręczyliśmy każdemu nauczycielowi oraz pracownikowi szkoły kwiat róży , który był symbolem naszej wdzięczności . Vladyslava Ratuschynska
 
DZIEŃ CHŁOPAKA
{AF}

30 września świętowaliśmy w naszej szkole Dzień Chłopaka.
Wszystkie klasy indywidualnie przygotowywały niespodzianki. Dziewczyny przygotowały różnorodne prezenty dla swoich kolegów.
Na przykład pierwszoklasistki z I a wykonały upominki w postaci pomalowanych baloników wypełnionych słodyczami. {/AF}

 
Zespół Pieśni i Tańca Barwinok z Łuhańska w naszej szkole
{AF}

W ubiegłym tygodniu  na zaproszenie Dyrekcji  naszej  szkoły gościł u nas Zespół Pieśni i Tańca Barwinok, działający przy  ośrodku  dydaktyczno – wychowawczym w Łuhańsku.
Młodzież przybyła do nas pod opieką kierownika artystycznego zespołu p. Włodzimierza Dolczuka.{/AF}

 
ROCZNICA POWSTANIA POLSKIEGO PAŃSTWA PODZIEMNEGO

{AF}W tym roku cała Polska, a wraz z nią Zespół Szkół z Ukraińskim Językiem Nauczania bierze czynny udział w uczczeniu 75 rocznicy powstania Polskiego Państwa Podziemnego .Za Polskie Państwo Podziemne uznaje się powstałe w noc z 26 na 27 września 1939 roku konspiracyjne instytucje administracji państwowej, struktury polityczne oraz siły zbrojne, utworzone na obszarze okupowanej Polski. Polskie Państwo Podziemne było fenomenem w skali europejskiej. {/AF}