Zespół Szkół z UJN

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Start Komunikaty Komunikaty dla uczniów Termin oddania bibliografii i planu prezentacji

Termin oddania bibliografii i planu prezentacji

Email Drukuj PDF
(0 głosów, średnia ocena 0 na 5)
Twoja wyszukiwarka

Uczniowie klas trzecich liceum są zobowiązani do oddania bibliografii i planów prezentacji 

do dnia 31 marca 2010r.


 

Festiwal Sakralnej Twórczości w Zespole Szkół z Językiem Ukraińskim w Górowie Iławeckim

         W sobotę 15 listopada 2014 r. w Zespole Szkół z Językiem Ukraińskim w Górowie Iławeckim już po raz XV odbył się festiwal Ukraińskiej Twórczości Sakralnej.
         Przewodnim hasłem festiwalu były słowa  „Ісус Христос – Мій Господь”. W  przeglądzie udział wzięły dzieci i młodzież z kilku dekanatów. Na początku uroczystego otwarcia Festiwalu artystów oraz wszystkich przybyłych gości przywitał główny organizator ks. Mitrat Jan Łajkosz. Jednym z zaproszonych  gości był obecny Biskup Eugeniusz Popowicz, który  również w swoim przemówieniu przywitał przybyłych artystów i opiekunów a także wręczył dyplom dla Mitrata ks. Jana Łajkosza za trud i organizację już po raz XV Festiwalu Sakralnej Twórczości.

 
Festiwal Ukraińskiej Twórczości Sakralnej
{AF}

W sobotę 15 listopada 2014 r. w Zespole Szkół z Językiem Ukraińskim w Górowie Iławeckim już po raz XV odbył się Festiwal Ukraińskiej Twórczości Sakralnej.

Przewodnim hasłem festiwalu były słowa „Ісус Христос – Мій Господь”. W przeglądzie udział wzięły dzieci i młodzież z kilku dekanatów. Na początku uroczystego otwarcia Festiwalu, artystów oraz wszystkich przybyłych gości przywitał główny organizator ks. Mitrat Jan Łajkosz. Jednym z zaproszonych gości był obecny Biskup Eugeniusz Popowicz, który również w swoim przemówieniu przywitał przybyłych artystów i opiekunów, a także wręczył dyplom Mitratowi ks. Janowi Łajkoszowi za trud i organizację już po raz XV Festiwalu Sakralnej Twórczości.{/AF}

 
PRZEGLĄD TWÓRCZOŚCI RELIGIJNEJ

 {AF}15 listopada w naszej szkole odbył się kolejny Przegląd Twórczości Religijnej.

      W tym roku do naszej szkoły przyjechało dość dużo młodzieży z Bartoszyc, Lelkowa, Pasłęka, Giżycka, a również z Warszawy i Lublina. Zaraz po przyjęciu każdy uczestnik otrzymał suchy prowiant, owoce i napoje.{/AF}

 
MUZYK PIERWSZA KLASA

   {AF}15 października 2014 roku w Olsztynku  odbył się konkurs instrumentalny "Muzyk Pierwsza Klasa" . W tym roku w konkursie wzięła udział rekordowa liczba osób z całego województwa warmińsko-mazurskiego, a również z podlaskiego, pomorskiego i mazowieckiego. Wśród uczestników nie zabrakło również uczniów naszej szkoły: {/AF}

 
VII Zjazd maturzystów w Lublinie
{AF}

W dniach 24-26 października 2014 roku w Lublinie odbył się VII Zjazd maturzystów. W tym roku razem z katechetami do Lublina przyjechało ponad 30 uczniów z różnych części Polski. Wszyscy przyjechali, aby pomodlić się w intencji swoich egzaminów maturalnych i za swoje życiowe wybory. {/AF}