Zespół Szkół z UJN

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Start Komunikaty Komunikaty dla uczniów Termin oddania bibliografii i planu prezentacji

Termin oddania bibliografii i planu prezentacji

Email Drukuj PDF
(0 głosów, średnia ocena 0 na 5)
Twoja wyszukiwarka

Uczniowie klas trzecich liceum są zobowiązani do oddania bibliografii i planów prezentacji 

do dnia 31 marca 2010r.


 

DZIEŃ CHŁOPAKA
{AF}

30 września świętowaliśmy w naszej szkole Dzień Chłopaka.
Wszystkie klasy indywidualnie przygotowywały niespodzianki. Dziewczyny przygotowały różnorodne prezenty dla swoich kolegów.
Na przykład pierwszoklasistki z I a wykonały upominki w postaci pomalowanych baloników wypełnionych słodyczami. {/AF}

 
Zespół Pieśni i Tańca Barwinok z Łuhańska w naszej szkole
{AF}

W ubiegłym tygodniu  na zaproszenie Dyrekcji  naszej  szkoły gościł u nas Zespół Pieśni i Tańca Barwinok, działający przy  ośrodku  dydaktyczno – wychowawczym w Łuhańsku.
Młodzież przybyła do nas pod opieką kierownika artystycznego zespołu p. Włodzimierza Dolczuka.{/AF}

 
ROCZNICA POWSTANIA POLSKIEGO PAŃSTWA PODZIEMNEGO

{AF}W tym roku cała Polska, a wraz z nią Zespół Szkół z Ukraińskim Językiem Nauczania bierze czynny udział w uczczeniu 75 rocznicy powstania Polskiego Państwa Podziemnego .Za Polskie Państwo Podziemne uznaje się powstałe w noc z 26 na 27 września 1939 roku konspiracyjne instytucje administracji państwowej, struktury polityczne oraz siły zbrojne, utworzone na obszarze okupowanej Polski. Polskie Państwo Podziemne było fenomenem w skali europejskiej. {/AF}

 
OTRZĘSINY
 {AF}We wtorek (09.09.2014) w Zespole Szkół z Ukraińskim  Językiem Nauczania odbyły się otrzęsiny pierwszoklasistów. Drugoklasiści przygotowując  tradycyjne święto, musieli wymyślić konkurencje , w których dwie klasy będą walczyć między sobą o wygraną. {/AF}
 
ROZPOCZĘCIE NOWEGO ROKU SZKOLNEGO
       {AF}Dnia 01.09.2014 r.  w naszej szkole odbyła się inauguracja roku szkolnego 2014/2015.   Pani dyr  M. O. Sycz przywitała wszystkich bardzo serdecznie i życzyła milej i owocnej pracy w nowym roku szkolnym. Tradycyjnie naszą uroczystość zaszczycili swoją obecnością zacni goście: Poseł na Sejm RP, Honorowy Dyrektor Zespołu Szkół z UJN p. M. Sycz, Komendant Placówki Straży Granicznej w Górowie Iławeckim ppłk S. Ciok, Burmistrz Miasta Górowo Iławeckie p. J. Kostka, którzy gratulowali uczniom wyboru dobrej szkoły. Po apelu uczniowie spotkali się z wychowawcami.{/AF}