internat ZSzUJN w Górowie Iław. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Danuta Babiak   
Czwartek, 09 Kwiecień 2009 12:13
Rozmiar tekstu:

 W Internacie Zespołu Szkół z Ukraińskim Językiem Nauczania w Górowie Iławeckim funkcjonują cztery grupy wychowawcze, z którymi pracują:

 • W. Kowaliszyn - opiekun I grupy
 • M. Łajkosz - opiekun II grupy
 • D. Babiak - opiekun III grupy
 • Z. Kozubel - opiekun IV grupy
 • M. Olejnik
 • M.O. Sycz
 • A. Krawczuk
 • M. Semotiuk
 • O. Sytczyk
 • S. Sokół
 • M. Sokół
 • R. Gąsiorek
 • A. Witlińska
 • brat R. Kocurowski

Nad całością pracy czuwa Kierownik Internatu - Mirosław Olejnik.

 W internacie funkcjonuje Samorząd Internatu, który zajmuje się organizacją życia społeczno - kulturalnego wychowanków. Samorząd jest organizacją złożoną z wychowanków i reprezentuje całą społeczność mieszkańców internatu. Organizacja ta współpracuje z kierownikiem internatu, zespołem wychowawców i rodzicami.

W skład Samorządu wchodzą: przewodniczący, zastępca przewodniczącego i uczniowie przydzieleni do poszczególnych sekcji. W Samorządzie Internackim działają cztery sekcje: sekcja nauki, sekcja kulturalna, sekcja gospodarcza i sekcja sanitarna. Pracę każdej sekcji koordynuje wychowawca internatu - opiekun sekcji.

Sekcja nauki odpowiada za zorganizowanie uczniowskich korepetycji i podręcznej biblioteczki w internacie. Sekcja kulturalna zajmuje się działalnością w zakresie przezwyciężenia monotonii codziennego życia młodzieży w internacie poprzez organizację imprez takich, jak: zabawa andrzejkowa, "Małanka", "Kutia", ogniska, dyskoteki, itp. Sekcja ta ściśle współpracuje z Samorządem Szkolnym i większość imprez jest organizowana dla wszystkich uczniów szkoły. Sekcja gospodarcza organizuje pracę dyżurnych na stołówce. Uczniowie wchodzący w skład tej sekcji układają również jadłospis. Z kolei sekcja sanitarna wdraża do utrzymywania ładu i porządku w pokojach i w pomieszczeniach ogólnego użytku. Zajmuje się także edukacją zdrowotną i propaguje prowadzenie zdrowego stylu życia. Nad sprawnym funkcjonowaniem Samorządu Internatu czuwa wychowawca - opiekun Samorządu.

 

Zmieniony: Środa, 17 Październik 2018 12:12
 

Dziś:

25-02-2021

BIP

Wyszywanka ...

 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...
 • Wyszywanka ...